BEATER II

Puškohľady » Fomei » BEATER II

 

NOVINKA OD FOMEI !!!

 

ZÁRUKA 5 ROKOV !!!

 

Fomei a.s. uvádza na trh nové puškohľady rady BEATER. Tieto puškohľady sú vybavené špičkovou optikou s SMC povrchom. Vynikajú vysokou odolnosťou proti nárazu zodpovedajúcu napr. 300 WinMag, sú plnené suchým dusíkom. Ďalekohľady sú vybavené červeným bodom s 11 stupňami intenzity. Mieridlá v tvare T. Tubus puškohľadu je vyrobený z jedného kusa zo zosílenou stenou, ktorá zvyšuje jeho tuhosť.

 

 

Pri výrobe boli použité nové technológie:

 

Tubus je vyrábaný z materiálu o hrúbke 3 mm a tvarovaný na špeciálnom zariadení, ktoré je schopné z jedného kusa tohto materiálu presne vytvarovať telo puškohľadu, až do finálneho tvaru. To má zásadný vplyv odolnosť proti spätnému rázu celého výrobku.

 

Ovládanie jasu „červeného bodu“ bolo premiestené na bok puškohľadu. To umožňuje ľahšie ovládanie intenzity „červeného bodu“ i pri mierení.

 

Mieridlá „T“ sú vybavené červeným bodom pre jeho výrobu boli použité nové technológie. Bod je „presnejší“ a lepšie sa ovláda jeho intenzita rozsvietenia.

 

Kompletne bola prepracovaná mechanika nastavenia modulu mieridiel.

 

Pre vonkajšiu i vnútornú povrchovú úpravu boli použité nové nástreky, ktoré lepšie odolávajú mechanickému namáhaniu, hlavne vnútri ďalekohľadu.

 

Pri výrobe optiky boli použité nové materiály šošoviek, vrátane ich optických povlakov „coating“. To zvýšilo svetelnú priepustnosť celej optickej sústavy.