Taktické pažby

STRIEĽAJTE LEPŠIE !!! 

 

OBJEDNÁVKY NA PRODUKT TAKTICKÝCH PAŽIEB KKC REALIZUJEME VÝHRADNE NA PRIAME OBJEDNÁVKY. OBJEDNÁVKY SA REALIZUJÚ NA ZÁKLADE KONKRÉTNEJ POŽIADAVKY S NÁSLEDNÝM ZADANÍM PRODUKTU DO VÝROBY.  CENA PRODUKTU A TERMÍN DODANIA JE RIEŠENÝ VŽDY INDIVIDUÁLNOU FORMOU, AKO AJ NA ZÁKLADE AKTUÁLNEJ DOSTUPNOSTI ŽELANÉHO PRODUKTU A VZÁJOMNEJ DOHODY.  TAK ISTO V PRÍPADE POTREBY ZABEZPEČUJEME AJ NÁSLEDNÚ ODBORNÚ MONTÁŽ. PRE CENOVÉ, TERMÍNOVÉ  A TECHNICKÉ POŽIADAVKY NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE.

 

Taktické pažby od KKC of Norway, http://www.kkc.no

Taktické pažby od KKC je to funkcia, ergonómia a estetika v každej jednej pažbe. Za každým výrobkom od KKC je skrytá pokroková technológia, vynikajúce remeselné umenie, vášeň a hlave nadšenie.

Vyhotovenie pažby je možné v 3 modelových verziách HUNTING, SHORT a TARGET.  A samozrejme v kobinácii s 5 možnostami farebného vyhotovenia ČIERNA, HNEDÁ, ČIERNA/ORANŽOVÁ, ČIERNA/ČERVENÁ a ČIERNA/MODRÁ. 

 

KKC HUNTING

KKC® Hunting je originálny priekopník. Plne nastaviteľná a laminovaná puška prvá na svete! Model Hunting váži cca. 1,1 kg, v závislosti od toho, na aké použitie sa frézuje. LOP (dĺžka pažby) je nastaviteľná od 34,5 do 36,1 cm. K dispozícii je ďalšia sada 2 dištančných vložiek , ktorá zvyšuje LOP po 0,8 cm na maximálnu LOP 37,7 cm.

 

KKC SHORT

KKC® Short váži cca. 1 kg, v závislosti od toho, na aké použitie sa frézuje. LOP (dĺžka pažby) je nastaviteľná od 32 do 33,6 cm. K dispozícii je ďalšia sada 2ks dištančných vložiek, ktorá zvyšuje LOP po 0,8 cm na maximálnu LOP 35,2 cm. KKC® Short je o 2,5 cm kratší ako verzia Hunting, má pištoľovú rukoväť a predok, ktorý je v porovnaní s verziou Hunting zoštíhlený, ale stále je cítiť ten pravý pocit z pažby KKC. Toto je perfektná pažba pre vás, keď potrebuje kratšiu a ľahšiu pažbu, ale stále vyžadujete jej úplnú nastaviteľnosť.

 

KKC TARGET

KKC® Target váži cca. 1,3 kg, v závislosti od toho, na aké použitie sa frézuje. LOP (dĺžka pažby) je nastaviteľná od 34,5 do 36,1 cm. K dispozícii je ďalšia sada 2ks dištančných vložiek, ktorá zvyšuje LOP po 0,8 cm na maximálnu LOP 37,7 cm. KKC® Target je vyvíjaný spolu s niektorými z najlepších súťažných strelcov. Pažba je vyrobená tak, aby vám sedela bez ohľadu na to, či strieľate z náklonu zbrane, z polohy kolena alebo zo stoja. Pažba je stále dostatočne ľahká, aby vám spoľahlivo slúžila počas celého dňa pri love.

KKC HUNTING

KKC HUNTING

KKC SHORT

KKC SHORT

KKC TARGET

KKC TARGET
Triediť podľa||
Zobraziť všetko | Stránky:
Zobraziť všetko | Stránky:
  • Zdieľať:
  • facebook.com