Teleskopická oporná strelecká palica MONOPOD

Strelecké palice » HUNTING STICK

60.00 EUR
Tovar dostupný do 2 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit

 

Teleskopická oporná strelecká palica MONOPOD. 

 

Už žiadné zdĺhavé nastavovanie správnej výšky opornej palice pri strelbe. Jednoducho pomocou stlačenia rukoväte sa palica predĺži na požadovanú dĺžku t.j až k zemi.

 

Teleskopická oporná palica s plynule meniteľnou výškou. Namiesto oporného "V" je možné upevniť držiak na ďalekohľad, prípadne fotoaparát a využiť ju ako klasický mono statív. Je ľahká nastaviteľná teleskopická podpera. Pre nastavenie výšky  jednou rukou, jednoducho potiahnite spúšťač pre uvoľnenie vrchnej časti teleskopickej podpery. Spodná časť  1,64 m dlhej podpery sa nastaví pomocou jednoduchého vytiahnutia. Najskôr vytiahnite spodnú časť a potom si nastavte požadovanú výšku použitím spúšťača. Položte zbraň do oporného V a zaistite ju k teleskopickej podpere pomocou gumeného pásu. Použitím kolieska (umiestnený pod oporným V) si nastavíte  požadovanú pozíciu oporného V.  Pre zloženie teleskopickej podpery na minimum stlačte spúšťač a stiahnite podperu k sebe.  Namiesto oporného V je možné upevniť držiak na ďalekohľad, prípadne fotoaparát a využiť ju ako klasický mono statív.

 

Upozornenie: Produkt je navrhnutý a vyrobený pre použitie ako statív pre optiku alebo podpera pre zbraň do hmotnosti 34kg. NEPOUŽÍVAJTE produkt pre podopieranie sa pri chôdzi alebo inej záťaži vážiacej viac ako 34kg.

 

Na produkt sa vzťahuje 2 ročná záruka. Záruka sa nevzťahuje na poškodenia spôsobené nesprávnym používaním alebo mechanickým poškodením.

 

Krajina pôvodu: Čína

Zákazníci, ktorý si zakúpili tento produkt, si kúpili tiež:

 

Komentáre