Ďalekohľad Entry 8x40

Pozorovacie ďalekohľady » DELTA optical |Pozorovacie ďalekohľady » DELTA optical  » Entry|Zoznam výrobcov » DELTA optical ®

82.00 EUR
do 5 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit

 

Ďalekohľad Entry 8x40

 

Model 8x40 má najväčšie zorné pole a najmenšiu veľkosť zo série ďalekohľadov Entry. V optickej sústave sú použité hranoly BaK4 a šošovky s antireflexnou úpravou "Multicoating". Ďalekohľad je vodeodolný.

 

 

Ďalekohľady série Entry sú konštruované s klasickým usporiadaním hranolového systému "PORRO". Ich optické komponenty sú vyrobené brúsením optického skla, šošovky sú opatrené mnohonásobnou antireflexnou vrstvou, znižujúce na minimum zpätný odraz pri prechode svetla ďalekohľadom. Vysokú priepustnosť a nízku disperziu svetelného toku dodávajú hranoly, vyrobené z optického skla BaK4. Ďalekohľad má vodeodolnú konštrukciu a môže byť používaný za dažďa alebo sneženia. Tvar ďalekohľadu je prispôsobený ku komfortnému držaniu v rukách, u centrálneho zaostrovania má ďalekohľad zahĺbenie pre umiesnenie prstov. Gumové obloženie ďalekohľadu je na dotyk mäkké a pridáva väčšiu istotu úchopu pri pozorovaní.

 

 

 

 

 

Hlavné výhody:

 

 

 

Sklenená optika s antireflexnou úpravou "Multicoating"

 

 

Optické sklo BAK4

 

 

Široký úhol pohľadu

 

 

Vodeodolná konštrukcia

 

Pogumovaný povrch

 

 

 

 

 

Technické parametre:

 

Zväčšenie: 8x

Priemer objektívu: 40mm

Zorné pole: 144m/1000m

Optické sklo: BaK4

Očný reliéf: 12,0mm

Priemer výstupnej pupily: 5,0mm

Relatívna svetelnosť: 25

Faktor stmievania: 17,9

Rozmery: 56x139x189mm

Hmotnosť: 0,72kg

 

 

 

 

 

Vyrobené v DELTA optical !!!

 

Komentáre