Remeň na zbraň 3HGR/001

Poľovnícke príslušenstvo|Poľovnícke príslušenstvo » Remene na zbrane, pútka

Náš stav zásob:1
87.00 EUR
Tovar skladom
Splátková kalkulačka
Home Credit

Remeň na zbraň od Fínskeho výrobcu 3HGR. 

 

Podmienky v divočine často krát vyžadujú improvizovanú pozíciu pri streľbe nad lesným porastom, či inými prekážkami. 3HGR Vám umožňuje použiť napr. stromy a ďalšie vertikálne objekty pre upevnenie zbrane. S 3HGR je možné docieliť presnej streľby z rôznych streleckých pozícii. Smerom dole i hore pri ostrých uhloch, pri rýchlej zmene cieľov a dokonca i streľbou na pohyblivé ciele.

Ktokoľvek, kto niesol zbraň viac ako kilometer vie, aké ťažké je ju udržať na ramene. S 3HGR môžete veľmi ľahko vytvoriť ramenný postroj a rozložiť váhu zbrane na obe ramená, čo robí nosenie oveľa jednoduchším - jednoduchým umiestnením podporného remeňa cez druhé rameno. Najmä u ťažkých zbraní je tento rozdiel medzi klasický remeňom a 3HGR úplne fenomenálny.

často krát je pre nájdenie najlepšieho miesta pre lov nutné prekonávať prírodné prekážky a prechádzať neschodným terénom. V takýchto náročných situáciách môžete použiť 3HGR bezpečnostný remeň, ktorý zabezpečí pevné a bezpečné nosenie na Vašom chrbte za každých okolností.

 

 

Bližšie informácie nájdete na stránke výrobcu: TU

Zákazníci, ktorý si zakúpili tento produkt, si kúpili tiež:

 

Komentáre