Ďalekohľad Titanium 8x56 ED

Pozorovacie ďalekohľady » DELTA optical |Pozorovacie ďalekohľady » DELTA optical  » Titanium|Zoznam výrobcov » DELTA optical ®

433.00 EUR
do 3-5 pracovných dní
Splátková kalkulačka
Home Credit

 

Ďalekohľad Titanium 8x56 ED

 

 

Poľovnícke ďalekohľady elitnej série Titanium v prevedení ED. Šošovky ďalekohľadu sú vyrobené z nízko disperzného skla odstraňujúceho farebné vady. Naviac ďalekohľad má jedinečné zorné pole 7° medzi ďalekohľadmi 8x56 na trhu vôbec. S týmto ďalekohľadom budete mať maximálny zisk pri pozorovaní za šera.

 

Ďalekohľady 8x56 ED spojujú v sebe klasický optický systém s vynikajúcou kvalitou obrazu a precízne dielenské spracovanie. Šošovky a hranoly optického systému majú viacvrstvové povlaky nanášané špeciálnou technológiou a pre prenos svetelného toku vykazujú hodnotu až 99.5% . Táto technológia má za následok dosiahnutie temer teoreticky možných hodnôt pre celkový prenos svetla optickým systémom ďalekohľadu.

Pevné a však ľahké kompaktné teleso, ktoré je aj veľmi pohodlné pre svoje držanie garantuje nezničiteľnosť a komfort pri pozorovaní. Teleso ďalekohľadu má naviac nové zdrsnené pogumovanie, ktoré sa príjemne a pevne zdrží v rukách. Vodotesná úprava a plnenie dusíkom u ďalekohľadu triedy Titanium je samozrejmosťou.V zmysle týchto vynikajúcich vlastností sa dá povedať, že ďalekohľady triedy Titanium 8x56 ED sú ďalekohľadmi na celý život.

 

 

Technické parametre:

 

 

Zväčšenie: 8x

Priemer objektívu: 56 mm

Zorný úhol:

Zorné pole: 127/1000 m

Optické sklo: BaK4

Relatívna sveteľnosť: 49

Faktor stmievania: 21,2

Minimálna ostriaca vzdialenosť: 5,0 m

Rozmery: 200x185x65 mm

Hmotnosť: 1,15 kg

 

 

 

Vyrobené v DELTA optical !!!

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com