Digitálna predsádka Forward F455S

Nočné videnia|Nočné videnia » Pulsar|Zoznam výrobcov » Pulsar

1317.00 EUR
do 2 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit

Digitálna predsádka Pulsar Forward F455S je určená pre zlepšenie viditeľnosti optických prístrojov za zhoršených svetelných podmienok. Predsádka sa nasadzuje na predný  objektív optického prístroja a je pevne s nim spojená pomocou špeciálneho adaptéra s bajonetovým rýchloupínaním. Predsádku Forward F455 možno používať s optickým zameriavačom so zväčšením 2x až 8x, pritom po nasadení na zameriavač poloha jeho nastrelenia (poloha kríža) sa nemení a zameriavač sa tak nemusí znovu nastreľovať s predsádkou. K zlepšeniu kvality zobrazenia a rozpoznávacie schopnosti pri pozorovaní s predsádkou nový model F455 využíva snímací senzor CMOS s rozlíšením HD 1280x720 px ako zobrazovaciu jednotku AMOLED displej s rozlíšením 1746x1000 px. Celkový dosah pri pozorovaní optickým prístrojom s predsádkou v tme sa zväčšil až na 500m.

 

 • Rozlíšenie senzora HD 1280x720px

 • AMOLED displej 1746x1000px

 • Vstavaný IR prísvit 940nm

 • Nemení bod nastrelenie zameriavača

 • Vzdialenosť pozorovanie v noci až 500m

 • Zlepšenie citlivosti pomôcť funkcie SumLight

 • Vstavaný Wi-Fi modul

 • Podpora aplikácie SreamVision

 • On-Line aktualizácie softvéru

 • On-Line prenos obrazu na mobilné zariadenia

 • Integrovaný rekordér so záznamom obrazu a zvuku

 • Vysoká odolnosť na spätný raz (certifikované do 6000J)

 • Vodotesná konštrukcia, spĺňajúce normu IPX7

 • Široký rozsah prevádzkových teplôt: -25 ° až + 50 ° C

 • Montáž behom niekoľkých sekúnd

 

 

Senzor HD720

Obraz je snímaný CMOS senzorom s rozlíšením 1280х720px, poskytujúcim predsádke dostatok dát na spracovanie a vykreslenie obrazu s vysokým rozlíšením detailov.

Senzor HD720

 

 

 

 

 

 

 

 

Rýchla transformácia

Nasadením predsádky na zameriavač dochádza k rýchlej transformácii pre použitie zameriavača pri nočnom love. Táto kombinácia ponúka niekoľko výhod, v porovnaní so zameriavačom pre nočné videnie. Lov s nasadenou na objektív denného zameriavača predsádkou Forward F vytvára rovnaké podmienky ako lov so samotným zameriavačom, na ktorý ste zvyknutí, vrátane zachovania existujúcej zámernej osnovy a veľkého očného reliéfu. Dokonca Forward F umožňuje využitie variabilného zväčšenia zameriavača, ak to zameriavač umožňuje. Inštalácia predsádky je jednoduchá a tichá.

F455

 

 

 

 

 

 

 

Vylepšená nočná citlivosť

Forward F455 využíva prednostné softvérové riešenia, špičkové elektronické komponenty a algoritmy pre spracovanie signálu tak, aby poskytla jednu z najvyšších hodnôt citlivosti v infračervenom spektre (nočný citlivosť). Výsledkom je zariadenie, ktoré umožňuje pozorovanie v pasívnom režime za hlbokého súmraku, dokonca aj v noci, bez zapínania IR prísvitu. Vysoká citlivosť v rozmedzí 900-950nm umožňuje bezproblémové použitie s predsádkou Forward F neviditeľný IR prísvit.

 

Senzor HD720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachovanie bodu nastrelenia

Presná optika, originálna montáž a softvér zabezpečí zachovanie bodu nastrelenia pri použití Forward F s denným zameriavačom. Po nasadení Forward F na denný zameriavač, nemusíte vykonávať korekciou polohy nastrelenia zámerného kríža. Forward F nemení nastrelenie zameriavača.

 

Terč

 

 

 

 

 

 

 

 

Výkonný IR prísvit s dlhým dosahom

Forward F455 je dodávaný s rychloodnímatelným výkonným IR prisvietením, pracujúcim s vlnovou dĺžkou 940 nm v neviditeľnom infračervenom pásme. Prísvit má tri úrovne nastavenia výkonu pre optimálne prispôsobenie nasvietenia pozorovaného objektu.

 

F455 IR

 

 

 

 

 

 

 

 

Dosah v noci viac než 500m

Vysoká nočná citlivosť, displej a senzor s vysokým rozlíšením, široký rozsah nastavenia jasu a kontrastu, kvalitná optika a výkonný IR prísvit robí z modelu Forward F455 dokonalý nástroj pre detekciu veľkých zvierat v úplnej tme na vzdialenosť 450-500 metrov.

 

F455

 

 

 

 

 

 

 

 

Mechanická odolnosť

Predsádka Forward bola navrhnutá pre použitie na veľkých kalibroch napr. 9.3x64, .300, 375. Každy kus je starostlivo testovaný na mechanickú odolnosť spätnému rázu s energiu 6000J. Rovnako tak predsádku možno používať aj s malorážkou a airsoft zbraňami.

 

F455

 

 

 

 

 

 

 

Vstavaný videorekordér

Snímanie statických obrázkov a videa je vďaka vstavanému videorekordéru jednoduché. Obrazový a video obsah je ukladaný do vnútornej pamäte a je ľahko prenositeľný pomocou káblového pripojenia do PC / notebooku alebo bezdrôtovo do smartphonu / tabletu. Naviac predsádka umožňuje nahrávanie i zvuku

 

F455

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

f455

Napájenia


Forward F využíva pokročilý autonómny systém napájania B-Pack. Nabíjacie batérie IPS5 (5,5 Ah) sa zmestí do špeciálneho slotu v tele predsádky a poskytuje napájanie po dobu 5 hod. Z jedného nabíjania v režime maximálnej spotreby. Voliteľne sú tiež k dispozícii vysokovýkonné batérie IPS7 (6,5 Ah), IPS10 (10 Ah) a IPS14 (13,2 Ah). Výmena batérii vďaka špeciálnemu mechanizmu zaistenie je bleskurýchle. Navyše v prípade potreby možno predsádku napájať pomocou externého zdroja, napr. Powerbanky.

f455

Wi-Fi pripojenie


Predsádka využíva bezdrôtový prenos WiFi pre pripojenie k mobilným telefónom, tabletom s operačným systémom Android / iOS. Aplikácia Stream Vision, inštalovaná na mobilnom zariadení, umožňuje on-line prenos videa, ovládanie predsádky, aktualizáciu software, prácu so súbormi a mnoho ďalšieho.

f455

Štvorbodový rychloupínací adaptér


K upevneniu predsádky na zameriavač sa používa adaptér so štvorbodovým bajonetovým systémom a systémom automatického uzamykania. Adaptéry sa dodávajú pre zameriavače s priemerom šošovky objektívu 42, 50 a 56 mm spolu s vymedzovacími krúžkami pre rôzne priemery predného tubusu objektívu. Adaptér je trvalo nasadený na zameriavači a bajonetovým pripojením umožňuje rýchlu montáž a demontáž predsádky. Ak predsádka nie je používaná, adaptér slúži ako protislnečné clona a zároveň ako výklopná ochranná krytka objektívu.

f455

 

Okamžité spustenie


Predsádka F455 sa spustí do troch sekúnd po stlačení tlačidla ON.

f455

 

Funkcia zvýšenia citlivosti SumLight


Programová funkcia SumLight zvyšuje citlivosť senzora, čo umožňuje v pasívnom režime (s vypnutým IR) pozorovať pri slabom osvetlení v noci. Softvér automaticky aktivuje algoritmy, ako je sčítanie signálov susedných obrazových bodov, pridávanie snímok, čím sa zvyšuje citlivosť pri zachovaní dostatočnej kvality obrazu.

f455

 

Stream Vision App. vzdialené ovládanie a živé vysielanie cez smartphon na YouTube


Použitím bezplatnej aplikácie Stream Vision, kompatibilný so systémom iOS alebo Android, možno Forward pripojiť cez Wi-Fi k vášmu smartphonu alebo tabletu. Toto spojenie umožňuje v reálnom čase prenos snímok a videa do smartphonov a ďalších bezdrôtových zariadení, nahrávanie videa na YouTube, živé vysielanie videa a dokonca umožňuje použitie vášho smartphonu pre diaľkového ovládanie prístroja je bleskurýchle.

f455

 

Vodotesnosť (IPX7)


Forward F je plne vodotesná, s triedou ochrany IPX7. Predsádka je schopná pracovať pri zrážkach akejkoľvek intenzity a prežiť krátkodobé ponorenie do vody.

f455

 

Prevádzkové teploty -25 ° až + 50 ° C


Vďaka využitiu zobrazenia AMOLED displeja odolného proti mrazu možno bez problémov používať Pulsar Forward F aj pri nízkych teplotách (do -25 ° C).

f455

Rozmery a váha


Predsádka Pulsar Forward F455 je zvyčajne 154,5 mm dlhá a váži 540 g (bez batérie).

 

Forward F455

Technické parametre:

Zväčšenie: 1x
Priemer objektívu: 50 mm
Clonové číslo: 1 : 1.0
Zorný úhol: 6.3°
Zorné pole ve 100m: 11 m
Senzor: CMOS HD 1280x720 px
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1746x1000 px
Zväčšenie zameriavača: 2-8 x
Max. energie: 6 000 J
Typ infra svietidlo: LED
Vlnová dĺžka IR: 940 nm
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5m
Vzdialenosť detekcie: 500m
Wi-Fi: ANO
Videorekordér: ANO
Video/Foto formát: mp4, jpeg
Video/Foto rozlíšenie: 640x480 (video)
Veľkosť pamäti: 16 Gb
Prevádzková teplota: -25 ..+50 °C °C
Vodeodolnosť: IPX7
Napájenie: Li-Ion Battery Pack IPS5 / 5000 mAh / DC 3.7 V
Externe napájenie: 5V, micro USB
Rozmery: 155x136x77mm
Hmotnosť: 0.83kg
 

Komentáre