Novinka: Fúzny systém QUADRO-SC (2019)

NOVINKY ZO SVETA, PRIPRAVUJEME PRE VÁS

Cena: na vyžiadanie
Dostupnosť: Individuálny dodací termín

Novinka: Fúzny systém QUADRO-SC​ (rok 2019), created by Ing. Stanislav Gerák.

 

Dnes by som Vám rád predstavil, jeden produkt od spoločnosti General Starlight Company Inc. z Kanady. Je to skôr systém, ktorý momentálne ide do popredia. Inak povedané, vďaka patentovanej multi-senzorovej technológii od spoločosti GSCI, prístroj QUADRO pracuje v 4 odlišných režimoch: termálnom, dennom, nočnom a dennom / nočnom hybridnom pohľade, tiež známom ako režim Fusion

Link na stránku výrobcu produktu: TU

 

Zameranie spoločnosti je skôr na výrobky pre použitie v policajných zložkách a obrannom priemysle z čoho vychádza aj konštrukčné riešenie jednotlivých prístrojov, avšak tu som našiel zaujímavé riešenie QUADRO-SC s použitím ako predsádka na opický prístroj. 

Link na .pdf katalóg: TU

Link na stránku produktu: TU

 

ZÁVER:

Trendom vo vývoji optiky ako takej, je momentálne kombinácia termovízneho videnia a nočného videnia v rôznych vyhotoveniach ako monokulárny prístroj, binokulárny prístroj alebo aj ako predsádka. Tieto prístroje je možné dovážať. Ponuku týchto prístojov budeme na našej stránke prezentovať, avšak momentálne je cena primerane vysoká tejto technológii a kvalite ich vyhotovenia. Z toho dôvodu to bude skôr individuálny dovoz na základe objednávky. 

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com