Ďalekohľad Chase 12x50ED

Pozorovacie ďalekohľady|Pozorovacie ďalekohľady » DELTA optical |Pozorovacie ďalekohľady » DELTA optical  » Chase ED|Zoznam výrobcov » DELTA optical ®

420.00 EUR
od objednania 3-5 dní
Splátková kalkulačka
Home Credit

Model s univerzálnymi parametrami, výborne sa hodí pre všetky druhy pozorovania - príroda, zápasy, turistika, poľovníctvo. Veľkosť ďalekohľadu nie je o veľa väčšia ako pri modeli s objektívmi 42 mm, ale ďalekohľad poskytuje väčšiu svetelnosť a je zreteľne ľahší ako jeden kilogram.

  • ED optika - s excelentnou korekciu chromatickej aberácie
  • Širokouhlá optická sústava
  • Hranoly Bak-4 so strieborným povlakom
  • Rýchle centrálne zaostrovanie v kombinácii s nastavením dioptrie

 

Starostlivo navrhnutý optický systém, vyrábaný s použitím vysoko kvalitného skla, vytvára pre ďalekohľady série Chase obraz oveľa lepšej kvality ako u ďalekohľadu v podobnej cenovej hladine. Všetky ďalekohľady série Chase sú postavené na základe nízko-disperzné optiky ED. Šošovky ďalekohľadu zaručujú veľmi nízku úroveň chromatickej aberácie pri zachovaní bežných rozmerov. Celá konštrukcia je vyrobená z ľahkého hlinka s použitím optickej systému so strešnými hranolmi a má systém vnútorného zaostrovania. Teleso ďalekohľadu je veľmi odolné a samozrejme úplne vodotesné. Ďalekohľady série Chase poskytujú obraz s veľkým množstvom detailov, farebne nasýtený a verný, umožňujú tak zobraziť podrobnosti, neviditeľné cez ďalekohľady nižšej kvality.

 

Technické parametre:

Zväčšenie: 12x
Priemer objektívu: 50 mm
Optické sklo: ED (Extra-Low Dispersion)
Zorné pole vo 100m: 93 m
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 2m
Plnenie dusíkom: Áno
Vodeodolnosť: Áno
Relatívna svetelnosť: 17,4
Stmievací faktor: 24,5
Rozmery: 162x132x60mm
Hmotnosť: 0,89kg

 

 

Komentáre