Laserový nastreľovač 8mm x 57 R Mauser Premium

Laserové diaľkomery a zameriavače » Sightmark ® |Zoznam výrobcov » Sightmark ®

Náš stav zásob:1
42.00 EUR
Tovar skladom
Splátková kalkulačka
Home Credit

Sightmark ® Laserový zameriavač poskytuje najpohodlnejšiu a najpresnejšiu metódu pre nastreľovanie všetkých typov zbraní. Stačí len laserový zameriavač jednoducho zasunúť do komory hlavne ako zvyčajný náboj. Laserový zameriavač presne ukáže tam, kde zbraň mieri. Je to veľmi jednoduché. Takto sa dá dosiahnuť presné zameranie bez vystrelenia náboja. Samotná streľba je neskôr potrebná iba pre jemné vyladenie puškohľadu, aby sa kompenzovali nezrovnalosti, ako napríklad balistika, výkyvy spôsobené rôznymi vzdialenosťami a tiež poveternostnými podmienkami. Ideálne pre poľovníkov, súťažných strelcov a pre ochrancov zákona. Je to veľmi jednoduché a rýchle použitie. Ušetrí Vám nielen čas, ale aj peniaze keďže umožňuje sa vyhnúť častokrát zbytočne nákladnému zastreľovaniu zbrane. Tiež Vám šetrí životnosť zbraní. Ušetrené strelivo môžete potom použiť na lov, alebo tréning. Ľahké prenosné púzdro chráni laserový zameriavač pred poškodením a tiež je ľahko prenosný v teréne.

Sightmark® laserový zameriavač je k dispozícii v niekoľkých kalibroch pre použitie najpopulárnejších pušiek, pištolí a brokovníc.

Upozornenie: Laser môže zapríčiniť poškodenie zraku. Vyhýbajte sa priamemu pozeraniu do laseru. Vyhýbajte sa svieteniu na odrážajúce sa povrchy a predmety. Vyhýbajte sa svieteniu do ľudských, alebo zvieracích očí. Chráňte pred silnými údermi, náporom, alebo nárazom na zariadenie. Vždy uvoľnite vašu zbraň pred zameriavaním.

Návod na použitie: Vložte batérie do nábojnice laseru a dotiahnite hlavičku. Neuťahujte na silu, môžte poškodiť závit hlavičky. Keď je laser aktivovaný, opatrne ho vložte do uzáveru a pomaly zasunte do komory zbrane. Nevsúvajte ho do komory na silu, môže dôjsť k poškodeniu,alebo zaseknutiu v komore. Nájdite cieľ približne 20m až 30m na ktorom budete bodku lasera viditeľne vidieť. Laserový bod je teoreticky bod dopadu strely. Teraz nastavte puškohľad, alebo iné zariadenie na svietiaci bod. Po skončení zameriavania vyberte batérie a odložte do púzdra. Keď ste zameriavali váš puškohľad na 25m tak vaša strela na 100m bude 5 až 10cm mimo cieľa. Presnosť zameriavania je s odchýlkou - 5-12cm. Pri nastavovaní puškohľadu dodržiavajte a postupujte podľa návodu výrobcu.

 

Technické parametre:

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com