Swarovski Optik

Puškohľady » Swarovski Optik

WWW.PUSKOHLADY.SK (GESTAL, s.r.o.) JE AUTORIZOVANÝM PREDAJCOM ZNAČKY SWAROVSKI OPTIK.

 

NAJVYŠŠIE NÁROKY JE NAŠA SLUŽBA PRE VÁS !!!

 

 

6-NÁSOBNÝ ZOOM

Poznávací znak Z6 puškových ďalekohľadov: 6-násobný zoom spája veľké zorné pole s veľkou presnosťou detailu.

 

HIGH GRID TECHNOLÓGIA

Pre ešte jasnejšie a ostrejšie zobrazenie zameriavača pri puškových ďalekohľadoch s osvetlením: rovnomerné osvietenie pre perfektné rozpoznanie zámernej osnovy. Optimálny jas cez deň a jemné regulovanie až do noci.

 

BALISTICKÁ VEŽA

Balistická veža ponúka možnosť udržať nástrel na rôzne vzdialenosti. Vy sami si určujete vaše osobné vzdialenosti - jednoducho a prakticky.

 

SWAROVISION

Novo vyvinutá technológia SWAROVISION nanovo definuje pojem optickej kvality. Priestorové ploché šošovky Field Flattener umožňujú zachytiť dosial' nedosiahnuteľnú ostrosť okrajov, HD šošovky s obsahom fluoridu redukujú rozptyl farieb na minimum, optimalizované úpravy sa starajú o maximálnu vernosť farieb. Veľký očný odstup 100 % zorné pole pre osoby s okuliarmi.

 

HD OPTIKA

Naša HD optika sa vyznačuje šošovkami s obsahom fluoridu, čo umožňuje takmer úplne zabrániť farebným chybám. Rozptyl je pri fluoride omnoho menší aj v porovnaní s najlepšími optickými druhmi skiel. To umožňuje maximálnu vernosť farieb a vedie k výraznému zlepšeniu rozlíšenia a kontrastu.

 

SWAROBRIGHT

Úprava pre optimálnu vernosť farieb pre celé svetelné spektrum: SWAROVSKI OPTIK je celosvetovo prvým výrobcom, ktorý túto technológiu použil v sérovej výrobe.

 

SWAROTOP & SWARODUR

Optimalizované vrstvy pre svetlé obrázky s vysokým kontrastom: Odraz povrchu sa tak zníži zo 4 — 6 % svetla až na 0,2 %. Používa sa pri všetkých šošovkách a prizmách produktov SWAROVSKI OPTIK.

 

SWAROCLEAN

Odolnosť voči prachu, pre jednoduché čistenie pri zašpinení vodnými fľakmi, ochrannými prostriedkami proti hmyzu a živicou.

 

SWAROFAST

Vďaka inovatívnej funkcii SWAROFAST postačí nastavovať polohu vášho fotoaparátu k teleskopu iba raz. Potom môžete fotoaparát vybrať z adaptéra a neskôr ho bez nastavovania vrátiť do pôvodnej polohy.

 

Puškohľady zn. Swarovski Optik s limitovanou doživotnou zárukou !!!

 

Limitovaná doživotná záruka sa vzťahuje na optický systém. Na ostané časti je poskytovaná záruka 10 rokov (chyby materiálu, výrobku). Na elektronické komponenty je poskytovaná štandartná, zákonom stanovená záruka.

 

Vysvetlivky:

 

P - veža paralaxy

L - ľahký kov (štandartné vyhotovenie)

SR - ľahký kov s optickou koľajničkou Swarovski Optik

BT - balistická veža

 

Triediť podľa||
  • Zdieľať:
  • facebook.com