Univerzálny laserový zameriavač (nastreľovač) s tŕňom

Laserové diaľkomery a zameriavače » Sightmark ® |Zoznam výrobcov » Sightmark ®

58.00 EUR
Tovar dostupný do 5-7 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit

Triple Duty™ Universal Red Laser Boresight, testovaný a odporúčaný Národnou asociáciou taktických dôstojníkov a Severoamerickým poľovníckym klubom, je určený na zameriavanie v puškách, brokovniach a pištoliach kalibru .17-.50. Kľúčovou vlastnosťou tohto zariadenia je, že nemá žiadne ďalšie časti, ktoré by ste mohli stratiť. Jednotka skonštruovaná so samostrediacim tŕňom sa pripevňuje na koniec hlavne, nie dovnútra, čím zabraňuje vyčnievaniu kovu do hlavne. Jednoducho umiestnite základňu zameriavača na koniec hlavne a magneticky sa prichytí.

 

Sightmark ® Laserový zameriavač poskytuje najpohodlnejšiu a najpresnejšiu metódu pre nastreľovanie všetkých typov zbraní. Univerzálny laserový zameriavač priložte na ústie hlavne svojej zbrane, ktorý sa magnetom automaticky pripne ku zbrani. Potom ho už len stačí vystrediť a zapnúť aby svietil. Laserový zameriavač presne ukáže tam, kde zbraň mieri. Je to veľmi jednoduché. Takto sa dá dosiahnuť presné zameranie bez vystrelenia náboja. Samotná streľba je neskôr potrebná iba pre jemné vyladenie puškohľadu, aby sa kompenzovali nezrovnalosti, ako napríklad balistika, výkyvy spôsobené rôznymi vzdialenosťami a tiež poveternostnými podmienkami. Ideálne pre poľovníkov, súťažných strelcov a pre ochrancov zákona. Je to veľmi jednoduché a rýchle použitie. Ušetrí Vám nielen čas, ale aj peniaze keďže umožňuje sa vyhnúť častokrát zbytočne nákladnému zastreľovaniu zbrane. Tiež Vám šetrí životnosť zbraní. Ušetrené strelivo môžete potom použiť na lov, alebo tréning. Ľahké prenosné púzdro chráni laserový zameriavač pred poškodením a tiež je ľahko prenosný v teréne.

Sightmark® laserový zameriavač je k dispozícii v niekoľkých kalibroch pre použitie najpopulárnejších pušiek, pištolí a brokovníc.

Upozornenie: Laser môže zapríčiniť poškodenie zraku. Vyhýbajte sa priamemu pozeraniu do laseru. Vyhýbajte sa svieteniu na odrážajúce sa povrchy a predmety. Vyhýbajte sa svieteniu do ľudských, alebo zvieracích očí. Chráňte pred silnými údermi, náporom, alebo nárazom na zariadenie. Vždy uvoľnite vašu zbraň pred zameriavaním.

Návod na použitie: Vložte batérie do laserového nastrelovača a zapnite ho tlačidlom on. Priložte ho na ústie hlavne a vystredte ho. Nájdite cieľ približne 20m až 30m na ktorom budete bodku lasera viditeľne vidieť. Laserový bod je teoreticky bod dopadu strely. Teraz nastavte puškohľad, alebo iné zariadenie na svietiaci bod. Po skončení zameriavania vyberte batérie a odložte do púzdra. Keď ste zameriavali váš puškohľad na 25m tak vaša strela na 100m bude 5 až 10cm mimo cieľa. Presnosť zameriavania je s odchýlkou - 5-12cm. Pri nastavovaní puškohľadu dodržiavajte a postupujte podľa návodu výrobcu.

Zákazníci, ktorý si zakúpili tento produkt, si kúpili tiež:

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com