PULSAR DIGISIGHT ULTRA N455 LRF

Nočné videnia|Nočné videnia » Pulsar|Zoznam výrobcov » Pulsar

1490.00 EUR
Dostupný do 2 dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit

Laserový diaľkomer

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

Odhad vzdialenosti v nočných podmienkach predstavuje veľký problém aj pre skúseného poľovníka. Digisight ULTRA LRF má integrováný laserovým diaľkomer, ktorý ponúka meranie vzdialenosti až 1000m s presnosťou +/-1m.

 

HD rozlíšenie senzora

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455


Snímací senzor CMOS s vysokou citlivosťou a rozlíšením HD 1280х720 bodov poskytuje prístroju ku spracovaniu viac bodov a umožňuje jemnejšie vykreslenie obrazu.

Variabilné zväčšenie 4.5х až 18x

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

Základné optické zväčšenie zameriavača 4,5x možno digitálne zväčšiť až na hodnotu 18x a to buď skokovo v hodnotách 9x, 13.5x, 18x, alebo zväčšenie meniť plynule s krokom 0,1x a tým zároveň optimálne prispôsobiť zorné pole pozorovania.

 

AMOLED displej a širokoúhlý okulár

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra LRF N455

 

Prepracovaná optická sústava zameriavača je navrhnutá tak, aby okulár bol viac priblížený k oku strelca a bol pre neho v optimálnej polohe. Zároveň to umožňuje požitie krátkej a stabilnej montáže pri osadení na zbraň. Nová optická sústava okuláru odstraňuje efekt "pozeranie dierou" a v kombinácii s najnovším displejom AMOLED v rozlíšení 1024x768 bodov vytvára vysoko kontrastný obraz s hlbokou čiernou farbou, kedy v obraze vyniknú aj najjemnejšie detaile.

 

Nočné pozorovanie na vzdialenosť viac ako 500m

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Vysoká citlivosť senzora, displej a senzor s HD rozlíšením, široký rozsah nastavenia jasu a kontrastu, efektívne programové algoritmy spracovania obrazu v kombinácii s veľkým zväčšením a výkonným infračerveným prisvietením tvoria dohromady kombináciu pre detekciu a lov strednej a veľkej zveri na vzdialenosť až 450 - 550 metrov .

 

Rýchly štart

 

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

Na nič nečakáte - Digisight Ultra N455 sa spustí do troch sekúnd po stlačení tlačidla ON.

 

Širokouhlý okulár

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Prepracovaný širokouhlý okulár zameriavača Digisight Ultra N455 zvyšuje zorné pole pozorovanie o 20% oproti predchádzajúcim modelom. Naviac je okulár viac predĺžený dozadu a tým umožňuje lepšiu polohu oka strelca a jednoduchšiu montáž na zbraň, na kratších montážach. Optická sústava okulára v kombinácii s vysoko kontrastným displejom AMOLED s rozlíšením 1024x768 bodov poskytuje perfektný obraz bez "tunelového" efektu.

 

Škálovateľné balistické osnovy

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Rovnako ako u optických zameriavačov s osnovou v prvej ohniskovej rovine aj u Digisight Ultra N455 veľkosť osnov sa mení úmerne zväčšeniu. Vzdialenosť medzi bodmi osnovy vzhľadom k cieľu zostáva bezo zmeny v celom rozsahu zväčšenia a umožňuje odpočet uhlových hodnôt pre stanovenie výšky, šírky alebo odhad vzdialenosti k cieľa.

 

Funkcia "obraz v obraze”

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

"Obraz v obraze" je perfektnou pomôckou pre presnejšie zameranie cieľa. Funkcia zobrazuje v hornej časti displeja okno zväčšenej centrálnej časti obrazu vrátane detailného náhľadu zámernej osnovy, pritom horné okno svojou plochou zakrýva iba 10% celkovej plochy obrazu. Táto funkcia umožňuje strelcovi detailne prezrieť a presne zamieriť cieľ a pritom zachováva náhľad so širokým zorným poľom.

 

 

Vysoká odolnosť na spätné rázy

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Digisight Ultra je koncipovaný na použitie so širšim radom zbrani vrátane vysoko výkonných kalibrov s veľkým spätným rázom napr. 12-kaliber, 9.3x64, .30-06, .300 a .375 H & H, rovnako ako zbraňami s hladkou hlavňou alebo airsoft zbraňami.

 

Presné nastrelenie so zoomom

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Užívateľ môže nastreliť zameriavač buď pri základnom optickom zväčšení alebo s využitím digitálneho zväčšenia obrazu, pričom hodnota kroku korekcie pohybu zámernej osnovy s väčším zväčšením sa znižuje. Pri maximálnom zväčšení táto hodnota dokonca je menšia ako 0,1 MOA. Zámerný bod je stabilný a nemení svoju polohu v celom rozsahu nastaveni zväčšenia.

 

 

5 profilov nastrelenia

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Do pamäti zameriavača možné uložiť 5 profilov nastrelenia napríklad pre rôzne zbrane alebo typ munície, každý profil pritom môže obsahovať nastrelenie až pre 10 rôznych vzdialenosti, čím celková hodnota uložených do pamätí zameriavača hodnôt nastrelenie bude sa rovnať 50.

 

 

Vysoká citlivost v IR spektru

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

 

Digisight Ultra využíva prvotriedny softvér, špičkové elektronické komponenty a sofistikované algoritmy pre spracovanie signálu. Vďaka tomu Digisight Ultra prináša jednu z najvyšších hodnôt citlivosti v IR spektre (nočná citlivosť). Výsledkom je bezchybné pozorovanie v hlbokom súmraku alebo dokonca v noci bez nutnosti zapnutia IR prísvitu. Vysoká citlivosť v rozsahu vlnových dĺžok 900-950nm umožňuje použitie so zameriavačom Digisight Ultra prísvitu s neviditeľním IR spektrom.

 

Rýchlo vymeniteľné akumulátory

 

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

Digisight Ultra využíva pokročilý autonómny napájací systém B-pack. Štandardné nabíjací akumulátor IPS5 (5 Ah) je integrovaný do špeciálneho otvoru v tele zameriavača, bez toho, aby z neho vyčnieval, a vydrží cca 5 hod. Pri prevádzke s maximálnym zaťažením. Voliteľne sú k dispozícii ďalšie druhy akumulátorov s vyššou kapacitou IPS7 (6,5 Ah), IPS10 (10Ah) a IPS14 (13,2Ah). Systém B-pack umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu akumulátora.

 

Aplikácia Stream Vision pre mobilné zariadenia

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N455

 

Použitím bezplatné aplikácie Stream Vision, ktorá k dispozícii pre iOS alebo Android, možno Digisight Ultra pripojiť bezdrôtovo pomôcou Wi-Fi k vášmu smartphonu alebo tabletu. Toto pripojenie umožňuje prenos a komfortné sledovanie obrazu priamo na obrazovke mobilného zariadenia v reálnom čase, stiahnutie nahraných snímok alebo videa, posielanie videa na YouTube na zdieľanie, živé vysielanie videa a zároveň umožňuje použitie vášho mobilného zariadenia, diaľkové ovládanie a nastavenie všetkých funkcii prístroja.

 

Ďalšie funkcie a vlastnosti

 
 • Výkonný IR prísvit s dlhým dosahom v komplete
 • 10 zámerných osnov v 6 farebných prevedeniach
 • Extrémne veľký rozsah prevádzkovej teplôt (-25 ÷ + 50 ° C)
 • Plne vodotesný, spĺňajúce normu IPX7
 • Ukazovateľ bočného sklonu a výškového uhla polohy zbrane
 • Nastrelenie na jeden vystrel
 • Viac bodov pre uchytenie montáže
 • Dlhá šina pre nastavenie optimálnej vzdialenosti zameriavača k oku
 • Bezpečný dlhý očný reliéf (vzdialenosť výstupnej pupily)
 • Možnosť napájania z externej power banky
 • Zvýšenie citlivosti algoritmom spracovania obrazu SumLight
 • Užívateľský aktualizovateľný softvér

 

 

Technické parametre:

Zväčšenie: 4.5x
Maximalne zväčšenie: 18x
Digitálne zväčšenie: 4x
Priemer objektívu: 50 mm
Senzor: CMOS 1280x720px
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1024x768px
Zorný uhol: 6.2 / 4.7°
Vzdialenosť detekcie: 500m
Typ infra svietidlo: LED
Vlnová dĺžka IR: 940 nm
Dioptrická korekcia: +/- 5dioptrie
Priemer výstupnej pupily: 5mm
Očný reliéf: 50mm
Vodeodolnosť: IPX7
Typ kríža: Elektronický, 10 typov
Rozsah rektifikácie: 2000/2000 mm v 100m (H/V)
Videorekordér: ANO
Veľkosť pamäte: 16 Gb
Video/Foto formát: avi, jpeg
Video/Foto rozlíšenie: 1024x768
Max. energie: 6 000 J
Napájanie: Li-Ion Battery Pack IPS7 / 7000 mAh / DC 3.7 V
Externé napájanie: 5V, mikro USB
Prevádzkové teploty: -25 °C..+50 °C
Hmotnosť: 1,1 kg
Rozmery: 370x142x74mm

 

Viac informácií k produktu nájdete na odkaze: TU

 

Komentáre

 • Zdieľať:
 • facebook.com