PULSAR Digex N455

Nočné videnia|Nočné videnia » Pulsar|Zoznam výrobcov » Pulsar

1489.00 EUR
do 2-3 pracovných dní od objenania
Splátková kalkulačka
Home Credit
máte otázku ohľadne produktu?

Popis: 

 • HD senzor a AMOLED displej
 • Variabilné zväčšenie 4x -16x
 • Vzdialenosť detekcie v noci cez 500m
 • IR prísvit 940nm s veľkým dosahom
 • SumLight pre zvýšenie citlivosti v noci
 • Celokovové vykonanie s montážou na 30mm oka
 • Integrovaný videorekordér so záznamom zvuku
 • Vstavaný Wi-Fi modul
 • 10 tvarov zámerných osnov v 8 farebných kombináciách
 • Balistické zámernej osnovy
 • Presnejšie nastrelenie sa zoomováním
 • 5 individuálnych profilov a 50 vzdialeností nastrelenie
 • Režim zobrazenia obraz v obraze
 • Kombinované Napájanie vnútorným a vonkajším akumulátorom
 • Spustenie do 3 sekúnd
 • Indikácia bočného sklonu
 • Jednoduché ovládanie a minimum ovládacích prvkov
 • Automatické vypnutie
 • Možnosť aktualizácie softvéru
 • Grafický diaľkomer
 • Očnice s magnetickou fixáciou
 • Podpora aplikácie Stream Vision
 • Odolnosť proti spätnému rázu 6000J
 • Vodotesný, spĺňa normu IPX7
 • Prevádzkové teploty -25 ... + 50 ° C

 

Vzdialenosť detekcie v noci cez 500 m

Kombinácia najlepšej citlivosti vo svojej triede pre nočné spektrum, HD rozlíšenie senzora a displeja, veľký rozsah nastavenia jasu a kontrastu, kvalitná optika, veľké zväčšenie a výkonný IR prísvit pre pozorovanie v bezmesačnú noc robí z Digexu dokonalý nástroj pre detekciu cieľov ako sú diviaky, jelene alebo losy na vzdialenosť 450 až 550 metrov.

Pulsar Digex

Celokovové prevedenie

Kovové telo zameriavača je pevné a zároveň ľahké. Matná povrchová úprava zachová Digexu slušný vonkajší vzhľad aj po mnoho rokoch používania.

 

Pulsar DigexIntegrovaný videorekordér so záznamom zvuku

Zameriavače Digex sú vybavené vstavaným rekordérom pre záznam fotiek alebo videa v kvalite HD so zvukom. Zábery možno preniesť do PC / notebooku prostredníctvom káblového pripojenia alebo do mobilného telefónu / tabletu cez Wi-Fi.

 

Pulsar Digex

HD-senzor

Vysoko citlivý snímač triedy CMOS s rozlíšením HD 1280 × 720 pixelov zaisťuje, že Digex poskytuje obraz vo vysokom rozlíšení s presným vykreslením jemných detailov.

 

Pulsar Digex

 

Zvýšená citlivosť v noci

Používanie najmodernejších elektronických súčiastok a algoritmov pre spracovanie signálu zaručuje zameriavaču najlepšiu nočnú citlivosť vo svojej triede. Vďaka tomu zameriavač Digex umožňuje pozorovanie v pasívnom režime za hlbokého súmraku alebo dokonca aj v noci s minimálnym osvetlením hviezdnej oblohy alebo mesiace bez použitia IR prísvitu. Vysoká citlivosť v rozsahu vlnových dĺžok 900-950 nm umožňuje použitie zameriavačov Digex spolu s neviditeľnými IR prísvitom.

 

Pulsar Digex

 

Jednoduchá montáž na zbraň

Stredová časť Digexu má 30 mm, štandardné pre klasické optické zameriavače. To umožňuje pri inštalácii Digexu na zbraň použitie širokej ponuky osvedčených montáži, určených pre inštaláciu klasických zameriavačov na lovecké zbrane.

 

Pulsar Digex

Variabilné zväčšenie 4x -16x

Základné optické zväčšenie Digex N455 možno až štvornásobne zväčšiť z 4x na 16x. Priblíženie sa dá meniť rýchlo a to z 4x na 8x, alebo z 8x na 16x alebo plynulé s krokom 0,1x. Pri zmene zväčšenia dochádza k zmene zorného poľa, takže plynulá zmena umožňuje pozorovateľovi optimálne prispôsobiť zväčšenie a zorné pole prístroja konkrétnym pozorovacím podmienkam.

 

Pulsar Digex

 

Zväčšujúca sa balistická zámerná osnova

Balistická osnova mení svoju veľkosť úmerne nastavenému zväčšeniu zameriavača, podobne ako u osnov umiestnených v prvej ohniskovej rovine optických zameriavačov. Rozmery osnov, vyjadrené v uhlových hodnotách pritom zostávajú pri všetkých zväčšeniach konštantne, čo umožňuje presnejší odhad vzdialenosti a veľkosti objektu za použiti väčšieho zväčšenia zameriavača a jednoduchšiu korekciu nástrelu pri streľbe na rôzne vzdialenosti.

 

Pulsar Digex

 

Režim obraz v obraze

Pri zapnutí režimu Picture-in-Picture v hornej časti displeja sa zobrazí ďalšie okno so zväčšeným obrazom ciela a kríža. Prídavné okno zaberá iba 1/10 celkovej plochy obrazovky a neobmedzuje zorné pole, ktoré vidí strelec. Zväčšený obraz v pomocnom okne napomáha k presnejšiemu zameraniu cieľa.

Pulsar Digex

 

Duálny systém napájania

Digex je napájaný dvoma akumulátormi. Jeden je vnútorný, pevne uložený vnútri zameriavača, druhy je vymeniteľný, ktorý sa vkladá do batériovej šachty prístroja. Po zapnutí pristroj funguje na vložený externý akumulátor a po jeho vybití sa automatický prepne na vnútorný akumulátor, ktorý udržuje prístroj stále v chode. Po prepnutí možno vymeniteľný akumulátor bezpečne vymeniť bez toho aby došlo k vypnutiu celého pristroja. Ďalšou možnosťou napájania je použitie vstavaného micro USB portu pre pripojenie externého zdroja, napr. Power banky.

 

Pulsar Digex

 

Stále aktuálny softvér

Smartphone s bezplatnou mobilnou aplikáciou Stream Vision a prístup k internetu to je všetko čo potrebujete aby ste skontrolovali a prípadane nainštalovali nový firmvér. Výrobca neustále zdokonaľuje výrobky a aktualizuje jej firmware. S aktualizáciou budete mať vždy k dispozícii najnovšie funkcie bez nutnosti odoslania zameriavača pre upgrade do servisného strediska.

 

Pulsar Digex

 

IR prísvit s dlhým dosahom

Zameriavače Digex sú dodávané s odnímateľným vysoko výkonným IR prisvietením s vlnovou dĺžkou 850 nm alebo 940 IR. IR 850nm má väčší dosah, zatiaľ čo IR 940 nm pracuje v neviditeľnom optickom spektre. S IR 940 môže lovec pozorovať zvieratá bez povšimnutia a bez strachu, že by zvieratá mohli prísvit registrovať. Prísvit je napájaný vlastným akumulátorom a nezaťažuje odberom energie samotný zameriavač. Plynula regulácia výkonu prísvitu umožňuje prispôsobiť jeho výkon pre optimálne ožiarenia cieľa. Konštrukcia prísvitu umožňuje mechanickú korekciu smeru žiarenia lúča a je navrhnutá pre variabilné umiestnení na 30mm tubuse zameriavača tak z pravej ako aj z ľavej strany.

 

Pulsar Digex

 

Vzdialené ovládanie, sledovanie obrazu a živé vysielanie na YouTube pomocou smartfónu a aplikácie Stream Vision

Digex možno cez Wi-Fi spojiť s chytrým telefónom alebo tabletom, pracujúcim na systéme Android alebo iOS. Bezplatná mobilná aplikácia Stream Vision prenáša obraz v reálnom čase na displej smartfónu, umožňuje vzdialene meniť nastavenie zameriavača, informuje o vydaní a nainštaluje nový firmvér, prenáša v reálnom čase obraz zameriavača na displej mobilného zariadenia a vysiela obraz na internet cez YouTube a ďalšie on-line video platformy.

Pulsar Digex

 

Vysoká odolnosť proti spätnému rázu: 12 kaliber, 9.3 x 64,0.375 H & H

Zameriavač Digex sa vyznačujú vysokou odolnosťou proti spätným nárazom, vznikajúcim pri výstrele, pritom Digex možno bez problémov používať na obľúbených loveckých guľových zbraniach veľkých kalibrov napríklad 9,3x64, .30-06, .300, .375. atď., vrátane zbraniach s hladkou hlavňou alebo airsoftových zbraniach.

 

Pulsar Digex

 

Plne vodotesný IPX7

Digex má stupeň ochrany proti vode IPX7, čo znamená, že je plne vodotesný. Zameriavač Digex je schopný pracovať v prostredí s vysokou vlhkosťou, zrážkach akejkoľvek intenzity a dokonca odolať ponoreniu do vody na hĺbku 1m do dobu 30 minút.

 

Pulsar Digex

 

10 tvarov zámerných osnov v 8 farebných kombináciách

Zameriavač Digex má zámernou osnovu zobrazenú na displeji spolu s obrazom cieľa a preto nemôžu mať paralaxu. Digex má desať zámerných osnov rôznych tvarov a funkcií (typy pre priamu streľbu, balistické, škálovateľné a pravidelné), ktoré možno nastaviť v ôsmich farbách.

 

Presné nastrelenie

Nastrelenie zameriavača môže urobiť buď pri základnom zväčšení alebo s použitím digitálneho priblíženia, pritom sa zvyšujúcou sa hodnotou priblíženia sa hodnota klikania znižuje. Pri maximálnom zväčšení 16x krok posuvu zmernej osnove je menšia ako 0,1 MOA. Poloha zameriavací bod sa nemení so zmenou zväčšenia.

 

 

Pulsar Digex

 

5 individuálnych profilov nastrelenia / 50 vzdialeností nastrelenia

V zameriavači je možné vytvoriť 5 individuálnych streleckých profilov, ktoré môžu byt pridelené pre konkrétnu zbraň alebo napríklad pre rôzne typy munície a pod. Každý z profilov umožňuje uloženie hodnôt nastrelenie až pre 10 vzdialenosti, ktoré si zvolí strelec.

 

Pulsar Digex

 

Okamžité spustenie

Digex sa spustí do troch sekúnd po stlačení tlačidla ON.

 

Pulsar Digex

 

Širokoúhlý okulár a AMOLED displej

Širokouhlý okulár zameriavača Digex sa skladá zo 6 šošoviek a má zorný uhol 30 stupňov. V kombinácii s AMOLED displejom prístroja s HD rozlíšením poskytuje okulár komfortné a prirodzené vnímanie obrazu. AMOLED displej poskytuje najväčší kontrastný pomer pri zobrazeni bielej a čiernej farby a tým najlepšiu kvalitu prekreslenia obrazu v porovnaní s LED, LOS pod. Displeji.

 

Pulsar Digex

 

Softvérový algoritmus SumLight pre zvýšenie citlivosti

Funkcia SumLight zvyšuje citlivosť senzora, čo umožňuje pasívne pozorovanie (bez IR) za zhoršených svetelných podmienok a v noci. Softvér automaticky aktivuje algoritmy (ako je sčítanie susedných obrazových signálov, pridávanie snímok), čím sa zvyšuje citlivosť pri zachovaní kvality obrazu.

 

Užívateľsky príjemné ovládanie

Ovládanie Digex je jednoduché. Zapnutie, vypnutie, nahrávanie videa, nastavenie zoomu a režim PiP sa aktivujú pomocou vyhradených tlačidiel ľahko prístupných v hornej časti okulára zameriavača. Ostatné funkcie sú riadené kombinovaným ovládačom, ktorý funguje ako otočný volič s centrálnym tlačidlom.

 

Pulsar Digex

 

Prevádzkové teploty -25 ... + 50 ° C

Zameriavača Digex sú konštruované pre prácu v širokom rozsahu teplôt od -25 do + 50 ° C. Displej AMOLED, ktorý je použitý pre zobrazenie v zameriavači, je odolný proti mrazu, má rýchlu odozvu a zaisťuje ostrý obraz pri sledovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov v celom rozsahu pracovných teplôt.

 

Indikácia bočného sklonu

Bočný sklon zbrane pri streľbe posúva bod zásahu cieľového bodu. Zameriavač Digex má vstavaný gyroskop, ktorý sleduje bočný sklon zbrane. Strelec bude upozornený varovnými šípkami na displeji ak zbraň s nainštalovaným zameriavačom bude naklonená o viac ako päť stupňov. Čím viac sekcií má šípka, tým väčší je uhol bočného sklonu.

 

Automatické vypnutie

Toto nastavenie automaticky vypne zameriavač, akonáhle je v určitom časovom intervale v nepracovnej polohe - uhol sklonu je viac ako 70 stupňov vertikálne (hore / dole) alebo 30 stupňov horizontálne (doprava / doľava).

 

Grafický diaľkomer

Grafický diaľkomer predstavuje dynamickú stupnicu diaľkomeru, určenú na stanovenie približnej vzdialenosti objektov so známou výškou 1,7 m (jeleň), 0,7 m (diviak) a 0,3 m (králik).

 

Gumová očnica s magnetickou fixáciou

Gumová očnica nasadená na okulár je zachytená vnútorným magnetom. Jej nasadenie a odobratie zaberie zlomok sekundy. Pri nočnom použití chráni očnice lovca pred odhalením nasvietením oka svetlom z mikro displeja a pomáha rýchlo umiestniť oko do správnej polohy voči okuláru zameriavača.

 

 

Pulsar Digex

 

 

 

 

Pulsar Digex

Technické parametre: 

Zväčšenie: 4x
Maximalní zväčšenie: 16x
Digitální zväčšenie: 4x
Senzor: CMOS 1280x720px
Typ displeje: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1024x768px
Ohnisková vzdialenosť: 50 mm
Zorný uhol: 6.5 / 4.9 (při 4x)°
Clonové číslo: 1:1.2
Priemer objektívu: 50 mm
Vzdialenosť detekcie: 500m
Zorné pole ve 100m: 11,4 (při 4x) m
Priemer tubusu: 30 mm
Typ infra prísvitu: LED
Vlnová dĺžka IR: 940 nm
Nejkratšia ostriaca vzdialenosť: 5m
Dioptrická korekcia: -3 ..+5dioptrie
Priemer výstupnej pupily: 5mm
Oční reliéf: 50mm
Vodeodolnosť: IPX7
Typ kríža: Elektronický, 10 typov / 8 farieb
Rozsah rektifikácie: 2000/2000 mm v 100m (H/V)
Videorekordér: ANO
Veľkosť pamäti: 16 Gb
Video/Foto formát: .mp4 / .jpeg
Video/Foto rozlíšenie: 1024x768
Prevádzková doba: 5.5 hod.
Max. energie: 6 000 J
Napájenie: 3.0.. 4.2 APS2 (2000mAh, vymenitelná) / APS3 (3200mAh,vnútorná) V
Externé napájenie: 5V, mikro USB
Prevádzkové teploty: -25 °C..+50 °C
Hmotnosť: 0.95kg
Rozmery: 378x78x78mm
 

Komentáre

 • Zdieľať:
 • facebook.com