Ďalekohľad SV50 - 10

Pozorovacie ďalekohľady|Pozorovacie ďalekohľady » Kowa|Pozorovacie ďalekohľady » Kowa » SV|Zoznam výrobcov » Kowa

310.00 EUR
od objednania 3-5 dní
Splátková kalkulačka
Home Credit

Binokuláre KOWA predstavujú vo svete ďalekohľadov prémiovú kategóriu. Za týmto účelom výrobca vyrobil aj sériu SV, ktorej zástupcovia doprajú prémiovú kvalitu aj bežnému používateľovi, na každodenné použitie.

Ďalekohľad  KOWA SV 10x50 je opatrený najnovšími Kowa Reppelent a KR antireflexnými vrstvami, ktoré uľahčujú odstraňovanie špiny a vody z povrchu šošoviek bez stôp. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti môžete tento ďalekohľad so sebou zobrať hocikam.

Telo ďalekohľadu je pokryté hrubou gumenou vrstvou, ktorá nie len ochráni ďalekohľad pred nárazmi, ale výborne sa aj drží v rukách za akýchkoľvek poveternostných podmienok.

Vzdialenosť výstupnej pupily (vzdialenosť očí od ďalekohľadu pri pozorovaní) je ozaj veľká a tak vďaka skrutkovateľným očniciam nemáte problém nájsť si pre pozorovanie ideálnu pozíciu nezávisle na tom, či pri pozorovaní používate okuliare alebo nie. Hmotnosť ďalekohľadu je len 740 gramov, čo sa približuje iným binokulárom priemeru 42 mm.

Šošovky ďalekohľadov série SV sú vyrobené z kvalitného japonského skla  Eco-Glass, ktoré zaručene neobsahuje látky ktoré by škodili životnému prostrediu.

 

Technické parametre:

Zväčšenie: 10 x
Objektív: 50 mm
Hmotnosť: 740 g
Veľkosť (VxŠ): 178 x 133 x 60 mm
Materiál tela: polykarbonát 
Vodeodolnosť: Áno 
Plnené dusíkom: Nitrogén 
Materiál hranolov: BAK4 
Typ hranolov: Strechový hranol 
Vrstvy: FMC 
Zorné pole: 5 v stupňoch
Zorné pole: 87 na 1000 m
Najbližšie zaostrenie: 5.5 m
Index relatívnej svetelnosti: 25
Šero faktor 22.4
Záruka: 10 ročná 

 

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com