TERMOKAMERA FLIR SCOUT III

Termovízie|Termovízie » FLIR

1599.00 EUR
od objednania 3-5 dní
Splátková kalkulačka
Home Credit
máte otázku ohľadne produktu?

Termovízia FLIR Scout III 240-30Hz/320-60Hz/640-30Hz

Akcia !!!

 

Sedíte na posede a myslíte si, že okolo vás žiadna zver nie je, lebo ju voľným okom nevidíte. Ale akonáhle sa pozriete naokolo seba cez termovíziu FLIR, či cez deň, alebo v noci, tak zistíte, že ste sa riadne mýlili. Budete sa čudovať, koľko kusov zveri sa okolo vás nachádza. Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu FLIR SCOUT III, s ktorou vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Poľovnícku termovízu FLIR SCOUT III tieto faktory nezastavia. Táto termovízna kamera vám umožní pozorovať voľne stojacu zver vo vysokej tráve alebo čiastočne ukrytú v kríkoch aj počas dňa.

 

Nová generácia SCOUT III

Nová genrácia termovízií Flir z radu SCOUT ponúka oproti predchádzajúcej verzií vyššiu obnovovaciu frekvenciu a to až 30Hz-60Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a to aj pri použití 2 - násobného zoomu. 

 

Neprekonateľná cena

FLIR ako svetová jednotka na trhu termovízií nechce len priniesť na trh najvyspelejšiu termovíziu. V záujme spoločnosti FLIR je priniesť možnosť využitia termovízie čo najväčšiemu počtu užívateľov, ako len je to možné. To je dôvod, prečo FLIR Systems uvádza na trh FLIR Scout III sériu za bezkonkurenčnú cenu. Od teraz už si môže každý dovoliť termo nočné videnie. Cena už viac nebude prekážkou. Už sa viac pri pozorovaní nemusíte obmedzovať a využívať menej efektívne termovízne systémy. Užite si pozorovanie na poľovačke, alebo na prechádzke so špičkovou termovíziou FLIR SCOUT III.

 

Výborná detekčná vzdialenosť

Termovízia FLIR Scout III 240 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 320 m a pri vozidle dokonca až 900 m. Vo svojej kategórii tak patrí Scout III 240 do absolútnej špičky medzi termovíziami.

Termovízia FLIR Scout III 320 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 450 m a pri vozidle dokonca až 1230 m. Vo svojej kategórii tak patrí Scout III 320 do absolútnej špičky medzi termovíziami.

Termovízia FLIR Scout III 640 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 450 m a pri vozidle dokonca až 1230 m. Vo svojej kategórii tak patrí Scout III 640 do absolútnej špičky medzi termovíziami.

 

Neopísateľne ostré zábery

Termovízia FLIR Scout III je vybavená nechladeným, bezúdržbovým, mikrobolometrovým detektorom. Takže poskytuje ostré teplotné snímky vo dne ale aj v noci. Prezriete si ich v LCD hladáčiku s rozlíšením 640x480 pixelov. Všetky termovízne kamery FLIR sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

Verzia FLIR Scout III 320 disponuje 2-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

Verzia FLIR Scout III 640 disponuje 4-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. Termovízia FLIR vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

 

Graded Fire

Nová funkcia, ktorú nájdete vo všetkých modeloch z radu Scout III. Táto funkcia vyfarbí najteplejšie miesta na obrazovke žlto, pričom je možné regulovať intenzitu vyfarbenia.

 

InstAlert™

Všetky verzie FLIR Scout III sú vybavené unikátnym systémom zobrazovania InstAlert. Táto funkcia vyfarbí najteplejše časti na snímke na červeno. Vďaka tomu je možné veľmi ľahko rozoznať ľudí alebo zvieratá.

 

LED osvetlenie

FLIR Scout III je vybavený LED svietidlom na prednej strane prístroja. Možno ho použiť na osvetlenie malého priestoru.

 

Odolné telo, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn

FLIR Scout III sú kompaktné a extrémne odolné termovízie. Tieto termokamery sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Ergonomické a ľahko použiteľné, také sú termovízie zo série FLIR Scout III. Tieto termovízne kamery sú úplne ovládané len 4 tlačidlami na hornej strane prístrojov. Vhodne umiestnené tlačidlá sú priamo pod končekmi prstov vždy v dosahu. Určite oceníte aj nízku hmotnosť tohto termovízneho prístroja - iba 340g. Termovíziu môžete tak mať všade a stále pri sebe a ani o nej nebudete vedieť. Pretože nikdy neviete, kedy sa vám takýto šikovný pomocník môže hodiť.

 

Exklúzivne u nás dostanete 10 ročnú záruku na mikrobolometer a 3 roky záruku na ostatné časti zariadenia (okrem batérie). 

Dlhá životnosť batérie

Termovízia FLIR Scout III je napájaná batériou typu Li-Ion s dlhou životnosťou, ktorá sa neprehrieva. Môže tak pracovať až 5 hodín bez prerušenia.

 

 

Technická špecifikácia:

Detektor (jadro): 240 VOx Microbolometer 240 x 180 pixelov
                             320 VOx Microbolometer 336 x 256 pixelov
                             640 VOx Microbolometer 640 x 512 pixelov
Priemer objektívu: 240 13 mm
                               320 19 mm
                               640 35 mm
Zorné pole: 17° x 13°
Spektrálne pásmo: 7,5 - 13,5 mikrometrov
Zmrazenie obrazu: 240 Áno  
                                320/640 Nie
Digitálny zoom: 240 Nie
                           320 2x
                           640 4x
Štartovací čas: pod 1,5 sekundy
Ostrenie: automatické
Dioptrická korekcia: +/- 2
USB port: aktualizácia softvéru / nabíjanie batérie
Zabudovaný hľadáčik: farebný LCD displej 640 x 480 pixelov
Polarita obrazu: teplá biela / teplá čierna / InstAlert
Obnovovacia frekvencia videa: 240 < 30Hz NTSC
                                                  320 < 60Hz NTSC
                                                  640 < 30Hz NTSC
Tepelná citlivosť: < 50 mK @ f/1.0
Hmotnosť: 340 g
Rozmery: 172 x 59 x 62 mm
Napájanie: integrovaná Li-Ion batéria
Nabíjanie batérie: USB kábel, nabíjanie pomocou adaptéru alebo počítača
Výdrž batérie: 5 hodín (bežné pozorovanie)
Operačná teplota: od -20 °C do +50 °C
Vodeodolnosť: IP-67

Detekčná vzdialenosť postavy 1,8 x 0,5 m:

240 

350 m
                                                                    320/640 okolo 550 m

Detekčná vzdialenosť vozidla 4,0 x 1,5 m:

240

900 m
                                                                    320/640 okolo 1230 m

 

Obsah balenia:

  • USB kábel a sieťový adaptér
  • Pútko na zápästie
  • Nylonové puzdro
  • Návod v slovenskom jazyku

 

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com