Termovízia Pulsar Helion

Termovízie|Termovízie » Pulsar|Zoznam výrobcov » Pulsar

3725.00 EUR
Do 3-5 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit
máte otázku ohľadne produktu?

Termovízia Pulsar Helion XP28 alebo XP50

 

 

Trail

 

Vysoké rozlíšenie 640x480 


Helion XP sa môže pochváliť a to vďaka použitiu nechladeného mikrobolometrov s rozlíšením 640x480px a veľkosti pixelov 17 mikrometrov.

 

Trail

 

Najlepšia definícia obrazu


Chladič umiestnený na telese zariadenia účinne zabraňuje nahromadeniu tepla zo snímača a ďalších komponentov a zároveň výrazne znižuje citlivosť na teploto a šum, najmä medzi kalibráciami.

 

Trail

 

Variabilné zväčšenie


Modely Helion zahŕňajú premenlivé zväčšenie, až 8x v závislosti od modelu, a sú vybavené dvojnásobným krokom nahor a plynulým, stupňovitým zväčšením pre skutočne optimálne prispôsobené zorné pole.

 

Trail

 

Vysoká rýchlosť snímkov


Vďaka obnovovacej snímkovej frekvencii 50Hz Vám neuniknú žiadne podrobnosti pri pozorovaní prístrojom dynamických objektov v rýchlom pohybe.

 

Trail

 

Detekčná vzdialenosť 1800 m


V závislosti od modelu Helion sa vzdialenosť detekcie tepelných objektov pohybuje až do 1800 metrov.

 

 

Trail

 

Vstavané nahrávanie videa


Zachytenie statických záberov a videa je bezproblémové so zabudovaným videorekordérom spoločnosti Helion. Obrazový a videoobsah je internou uložený a dá sa ľahko prenášať na PC / laptop cez káblové pripojenie alebo Wi-Fi.

 

Trail

 

Sledovanie a živý prenos obrazu cez internet


Hlavným prvkom modelu Helion je možnosť prepojiť zariadenie pomocou mobilných jednotiek so systémom Android a iOS pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie Stream Vision prostredníctvom zariadenia Wi-Fi. Softvér Stream Vision spája zariadenie s mobilnou jednotkou Android / iOS (smartphone alebo tablet), ktorá vám umožňuje prijímať zábery v režime reálneho času, vzdialene ovládať zariadenie pomocou vášho smartfónu a tiež streamovať obrázok nasnímaný zariadením Na Youtube.

 

Trail

 

B-Pack akumulátor


Helion zahŕňa progresívny nezávislý zdroj napájania B-Pack, ktorý sa skladá z rýchlo odpojiteľného nabíjacieho akumulátora IPS5 s kapacitou 5,2 A, ktorý je určený na dodanie viac ako 8 hodín. Prevádzky v maximálnom režime. Vyššie napájané batérie IPS10 ako aj batérie CR123A a AA sú k dispozícii a poskytujú dokonalé riešenie napájania mimo siete.

 

Trail

 

Grafický diaľkomer


Na základe odhadovaných výšok pozorovaných objektov stadiametrická miera merania vzdialenosti určuje presné vzdialenosti rýchle, jednoduché, spoľahlivé a opakovateľné.

 

Trail

 

Vodotesný


Ochrana proti vodotesnosti IPX7 zaisťuje, že Helion pôsobí dokonale v mokrom počasí, a to aj počas intenzívneho dažďa, sneženia a ponorenia na 3 stopy vody až 30 minút. (IEC 60529).

 

Trail

 

Široký rozsah prevádzkových teplôt


S displejom AMOLED odolným voči mrazu je rozsah tepelného zobrazenia Helion navrhnutý tak, aby poskytoval bezchybný výkon pri extrémnom teplotnom rozsahu -25 ° ... + 50 ° С.

 

Trail

 

Bezdrôtový diaľkový ovládač


Ergonomický bezdrôtový diaľkový ovládač s kolieskom snímača vám ponúka na dosah ruky všetky možnosti Helionu pre pohodlné a pohodlné ovládanie hands-off.

 

 

Trail

 

Funkcia Display-off


Počas krátkych období nečinnosti a lepšieho utajenia displej vypne displej bez prerušenia iných funkcií. Použitie možnosti Displej vypnuté znamená oveľa rýchlejší čas reštartu, keď to najviac potrebujete.

 

 Trail

 

Užívateľsky prívetivé rozhranie


Helion je navrhnutý s jednoduchým ovládaním. Spätná väzba používateľov viedla k najpriaznivejšiemu rozhraniu k dnešnému dňu, spolu s ľahko čitateľným, alfanumerickým stavovým riadkom na ikone v spodnej časti displeja. Vnútorné položky a možnosti ponuky sa tiež zobrazujú na kontrastnom substráte, takže môžete sledovať nastavenia bez toho, aby ste stratili zrak vášho objektu.

 

Trail

 

Aktualizácia softvéru


Pri prvotnom nastavení a ďalších aktualizáciách aplikácia Stream Vision kompatibilná so systémom iOS a Android zaisťuje, že sú k dispozícii najnovšie verzie programu Helion.

 

Model XP28 XP50
Zväčšenie: 1,4.....11,2x 2,5.....20x
Digitálne zväčšenie:  2x, 4x, 8x
Mikrobolometer:  640x480
Spektrálna citlivosť:  8 .. 14 mk
Rozmer pixelu: 17 mk
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 640x480 px
Snímkovanie: 50 Hz
Vzdialenosť detekcie:  1000m 1800m
Clonové číslo: F1,2
Priemer objektívu: 28mm 50mm
Zorný uhol: 22x16,6° 12,4x9,3°
Očný reliéf:  16mm
Dioptrická korekcia: - 5…+ 5dioptrie
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 3m
Napájanie: 3.0.. 4,2 B-Pack (Li-ion) V
Externé napájanie:  5V - USB
Videorekordér:  Áno
Veľkosť pamäte: 8 Gb
Vodeodolnosť: IPX7
Prevádzkové teploty:  -25 ..+50 °C
Wi-Fi:  Ano
USB, typ:  microUSB
Rozmery:  219x58x57mm 234x58x55mm
Hmotnosť (bez batérie): 0,4kg 0,5kg

 

Stránka výrobcu: http://www.pulsar-nv.com/products/thermal-imaging-scopes-helion/thermal-imaging-scope-helion-xp-50/

 

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com