Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nm

Fotopasce

319.00 EUR
Dostupné do 2-3 dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit
máte otázku ohľadne produktu?

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nm

 

 • Nové prepracované maskovanie
 • Najvýkonnejší senzor na trhu
 • Funkčná dvojcestná komunikácia
 • Slovenské menu
 • HD video

 

Prvá a jedinečná fotopasca s možnosťou funkčnej dvojcestnej komunikácie. Fotopasca so slovenským menu a slovenským manuálom s odosielaním správ na mobil, či mail. HD video zaznamenáva v rozlíšení 720p. Držíme si prvenstvo na trhu fotopascí, výkony, dosah pohybového senzoru najväčší z konkurencie, neviditeľný infra prísvit s výkonom väčším o 15-20% vďaka novým optickým diódam. SG-880 MMS/GPRS má najvýkonnejšiu anténu na trhu. Bezproblémovo pracuje aj tam, kde bežné telefóny signál nemajú.

Už nemusíte k fotopasci chodiť kvôli ovládaniu, nemusíte ju dávať dole z ťažko dostupných miest, aby ste ju nastavili, už nemusíte vyhadzovať peniaze za zbytočné MMS, čo Vám fotopasca poslala, už musíte "len pohnúť prstom" po obrazovke vášho smartfonu alebo ťuknúť do počítača. Teraz už ovládate fotopascu z akéhokoľvek miesta na svete formou aplikácie, programu či jednoduchým SMS kódom. Model obsahuje dvojcestnú komunikáciu teda ovládanie formou príkazov z mobilu či počítača na diaľku. Fotopascu si nastavujete, prestavujete, kompletne ovládate, toto všetko na diaľku, rýchlo, lacno, jednoducho a hlavne komfortne, kedy Vy potrebujete, čím ušetríte čas a svoje peniaze.

Dvojcestná komunikácia funguje na smartfónoch s operačným systémom Android a IOS. Všetko Vám ponúkame detailne spracované v návodoch.

Vysoká kvalita prenosu fotografií cez GPRS vďaka lepšej výkonnejšej anténe. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je kompaktná fotopasca s vysoko účinným 940nM absolútne neviditeľným čiernym Bleskom. Nová ešte lepšia anténa tejto fotopasce prináša oveľa vyšší výkon v oblasti so slabým signálom mobilnej siete oproti predchádzajúcim modelom. Tento model fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má nové pohybové čidlo, ktoré je špeciálne prispôsobené na pozorovanie zvery. Monitorovacie zariadenie Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM 
je odolné proti poveternostným vplyvom klasifikácie IP54.

Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM snímky sú prenášané na e-mail pomocou GPRS dátového prenosu
 
Monitorovacie zariadenie Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM posiela fotografie priamo na váš mobil prostredníctvom MMS alebo na váš e-mail pomocou GPRS dátového prenosu. Takže vy môžete v pohodlí sledovať v reálnom čase, čo sa deje okolo vašej fotopasce.

 

Nastavenie MMS nájdete pre operátorov jednoducho v našom návode.

 

12-megapixelové fotografie
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM sníma obrazy s vysokým rozlíšením v noci aj počas dňa. Môžete si zvoliť rozlíšenie medzi 5MPx, 8MPx, 12Mpx. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má možnosť aj sekvenčného fotenia 1-3 zábery! Fotopasca taktiež zachytáva video. Na každej snímke je zobrazený čas, dátum a poradové číslo snímky. Obrázky môžete ľahko prehliadať priamo na fotopasci na veľkom LCD displeji pomocou diaľkového ovládača. Snímky a videá si taktiež môžete preniesť do svojho počítača alebo si ich priamo pozrieť na TV s USB vstupom.

 

Nové efektívnejšie pohybové čidlo - BOLY ROW senzor najvýkonnejší na trhu


 


Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má nový efektívnejší spôsob detekovania pohybu až do vzdialenosti cca 23 m. Detektor pohybu berie pri reakcii do úvahy všetky okolité vplyvy ako je teplota a cirkulácia vzduchu okolo fotopasce. Prejaví sa to najmä pri použití fotopasce v prírode, kde za podmienok veľká rozloha a vysoká teplota bude citlivosť nižšia a opačne napríklad pri pozorovaní vtákov kde je veľkosť pozorovaného predmetu malá a teplota vysoká bude citlivosť pohybového čidla vysoká. Takže už vám neunikne ani ten najmenší detail. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je absolútna prevratná novinka vo svete fotopascí. Môžete si tiež nastaviť časové úseky v ktorých chcete robiť fotografie (napr. každú hodinu). V takomto prípade bude čidlo fotopasce fungovať štandardne a nebude brať ohľad na prostredie, teplotu a veľkosť pozorovaného objektu
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM ukladá snímky a videá priamo na SD pamäťovú kartu (nie je súčasťou balenia) Táto fotopasca podporuje SD karty až do veľkosti 32GB na ktorú sa vojde cca 10 000 fotografií alebo 3 hodiny videa. Upravte si nastavenie fotoaparátu len pre vlastnú potrebu
 
Zaznamenané obrázky si môžete pozrieť priamo cez veľký farebný LCD displej priamo na fotopasci pomocou diaľkového ovládača. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má užitočnú  funkciu časovača , ktorá umožňuje fotografovanie v požadovanom časovom období. Napríklad môžete nastaviť kameru na sledovanie priestoru, kedy bude fotopasca zachytávať zábery, v čase od 20:00 do 7:00 a v ostatnom čase, keď sa v sledovanom priestore pohybujete nebude fotopasca robiť zbytočné zábery. Fotopasca má možnosť nastavenia pauzy pri fotení. Ak je pred kamerou zvýšený pohyb a nechcete aby fotopasca zachytávala každý jeden pohyb a nevytvárala tak zbytočné zábery jednoducho nastavíte pauzu medzi jednotlivými zábermi. Ak túto pauzu nastavíte napríklad na 1 minútu, tak fotopasca spraví záber a potom po dobu 1 minúty nebude na ďaľší pohyb reagovať a v tomto čase nevytvorí žiadnu fotku.

Zamerajte správnu polohu fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM ľahko s laserom
 
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je v balení dodávaná s popruhom na upevnenie na strom. Pre správne umiestnenie vám pomôže laserový zameriavač zabudovany vo fotopasci aby ste videli priamo aký prietor fotopasca sníma. Fotopasca má funkciu, ktorá vám pomôže skontrolovať činnosť fotoapasce, a činnosť pohybového čidla (či senzory správne reagujú na pohyb). 
 

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je napájaná 8 x AA batériami alebo 6V externým zdrojom (ani jedno nie je súčasťou balenia)

Vlastnosti Fotopasce Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM: 

 • Prenos fotografií na mobily alebo e-mail prostredníctvom MMS, GPRS
 • Nová, vysokovýkonná anténa
 • Výkonný čierny absolútne neviditeľný 940nM prísvit
 • Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM je úplne tichá
 • Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM má farebný LCD displej pre nastavenie fotopasce a prezeranie záznamov
 • Diaľkové ovládanie
 • Výkonné, citlivejšie pohybové čidlo
 • Funkcia časovača
 • Nastavenie pauzy medzi zábermi
 • Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-12Mpx Black 940nM nahráva video
 • Možnosť pripojenia k externému zdroju napájania
 • odolná voči dažďu a striekajúcej vode

 

BALENIE NEOBSAHUJE SD KARTU ANI BATÉRIE!

 

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením 5/8/12 Mpx
Veľkosť fotografií          JPEG 2560x1920 / 3264x2468 / 4096x3072
Veľkosť videa 1280x720 (HD) / 640x480 (VGA)
Rýchlosť záznamu videa

640x480 – 35 snímkov/sek.,

1280x720 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa 1 s
Formát súborov JPG / AVI
Interval medzi záznamami 5 sekúnd - 60 minút 
Dĺžka videa Nastaviteľná 5-60 sekúnd
Sekvencia fotiek na jeden poplach 1-3 okamžite
Pracovná teplota -20°C až +60°C
Pamäťová karta SD karta do 32 GB – odporúčame dokúpiť
Zachytáva vzdialenosť cez deň neobmedzene, v noci viac ako 15 metrov + možnosť externého prísvitu
Objektív záber cca 60° 
Napájanie 8x AA batéria 
Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu Áno
Zobrazenie plnej karty cez led diódu Áno
Rozhranie TV-out, USB, SD karty, 6V externý napájací zdroj
PIR nastaviteľná citlivosť senzora 3 stupne: nízka/normálna/vysoká
Odolné tečúcej vode a vlhku! Áno - vzduchotesnosť
Nastavenie Priamo v tele na farebnom LCD displeji, aj prezeranie
Nastavenie výkonu INFRA Áno
Zvuk Áno – vysoká kvalita a citlivosť
Zabezpečenie heslom Áno
Laserové zameriavanie Áno-výkonné
Zabezpečenie lanovým zámkom Pomocou bezpečnostného boxu
MMS na mobil  Áno – 4 čísla v tvare 421....
MMS na email Áno – 4 emaily
MMS na mobil a email Áno – naraz 8 odoslaní
GPRS prenos dátový prenos dát na emaily (rozdielna nastavenia ako MMS)
Slovenské menu , Slovenský návod Áno , Áno 
Testovacie zábery Áno – prezeranie na vstavanom displeji
Nastavenie pre operátorov SR a ČR Áno, pripravené
Zobrazované údaje na fotografii dátum, čas, teplota

 

 

Komentáre

 • Zdieľať:
 • facebook.com