Puškohľad Leica Visus 3-12x50 i LW

Puškohľady » Leica |Puškohľady » Leica  » Leica Visus i LW|Zoznam výrobcov » Leica

1750.00 EUR
Do 2-5 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit
máte otázku ohľadne produktu?
  • L-4a
    L-4a

Puškohľad Leica Visus 3-12x50 i LW

 

Visus i LW, neobyčajne elegantný 

 
Dizajn, čisté spracovanie – skutočné majstrovské dielo 
Pre našich zákazníkov sú k dispozícii dve možnosti dizajnu. Visus i LW je k dispozícii v matnom prevedení s pieskovým povrchom, ako aj vo verzii s vysokým leskom dosiahnutým ručným leštením. S Leica VISUS i LW „Lesklý“ vytvorila Leica jedinečný dizajn výrobku a povrchovej úpravy aký lovecký svet doteraz nevidel. 
 
Jednoducho pouţiteľné osvetlenie červeného bodu aj za denného svetla 
Otáčaním kolieska osvetlenia si rýchlo zvolíte jeden z deviatich stupňov intenzity 
 
Výnimočný optický výkon 
Dobre vyvážená korekcia farieb v kombinácii s účinným znížením svetelného rozptylu umožňuje ostré a detailné lovecké momenty. So 4-násobným optickým zoomom spĺňa všetky požiadavky moderných loveckých situácií 
 
▶ 42 mm / 50 mm objektív, Z-šína 
Nový puškohľad Leica Visus i LW je k dispozícii v dvoch verziách 2,5 – 10 x 42 mm s matným alebo lesklým povrchom – ako spoločník na prechádzky a verzia 3-12x50 mm s matnou alebo lesklou povrchovou úpravou pre náročných lovcov. Obe matné verzie budú k dispozícii so Z-šínou. 
 
Zámerná osnova 
Zamierenie na bod. Dostupná zámerná osnova L4a je najobľúbenejšou zámernou osnovou. Je preverená od pohonu, cez prechádzky, až po klasickú poľovačku na posede. 
 
LW 
Pocta k našim koreňom.
 
 
Leica Visus i LW “Lesklý“ 
 
Leica vytvorila puškohľad s jedinečným dizajnom  a povrchovou úpravou. Povrch puškohľadu sa musí ručne leštiť mnoho hodín, než môžu pristúpiť k ďalšiemu kroku. To robí každý Visus i LW jedinečným a bezkonkurenčným remeselným výrobkom. Okrem toho v sebe spája základné hodnoty spoločnosti Leica: nekompromisná vysoko výkonná optika, mechanika a intuitívne ovládanie. Toto umelecké dielo spĺňa požiadavky tradičných lovcov s vysokými osobnými požiadavkami. 
 

Leica Visus i LW “Matný“ 
 
Prepracovaný až do najmenšieho detailu: spája elegantný dizajn s vynikajúcim optickým výkonom prvotriednej kvality. Pieskovaný tvrdo eloxovaný hliník je extrémne robustný a robí puškohľad spoľahlivým, osvedčeným a veľmi trvanlivým. Kvalita obrazu je obzvlášť pôsobivá, s extrémnym kontrastom, vysokou priepustnosťou svetla a maximálnou vernosťou farieb, a to aj za zníženej viditeľnosti. To robí z VISUS i LW „Matt“ spoľahlivého, univerzálneho spoločníka pre stopovanie a akýkoľvek lov.

 

Technické parametre:

 

Zväčšenie: 3 - 12x

Priemer predných šošoviek: 50

Priblíženie: 4x

Zorné pole objektívu na 100m: 3,2m - 11,5m

Očný reliéf: 100 mm

Priemer výstupnej pupily: 4,1mm - 14,9mm

Dioptrická kompenzácia: -4/+3 dpt

Automatické zapnutie: áno, aktivované zmenou pozície alebo pohybom

Automatické vypnutie: 3min, +-70 stupňov

Dĺžka: 340mm

Hmotnosť: 620 g

 

 

ZÁRUKA: 5 rokov !!!

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com