CL COMPANION 8x30 B

Pozorovacie ďalekohľady » Swarovski Optik|Pozorovacie ďalekohľady » Swarovski Optik » CL Companion|Zoznam výrobcov » Swarovski Optik

1040.00 EUR
do 5 pracovných dní od objednania
Splátková kalkulačka
Home Credit
máte otázku ohľadne produktu?

CL COMPANION 8x30 B

 

 

KOMPAKTNÉ PRÍSTROJE S TRADIČNE KVALITNOU OPTIKOU SWAROVSKI OPTIK.


Základným parametrom modelov CL Companion je ich veľkosť, ide o kompaktné prístroje s veľmi nízkou hmotnosťou v kombinácii s tradične kvalitnou optikou. Tieto ďalekohľady sú v dvoch veľkostiach – 8x30 a 10x30 a v troch farebných vyhotoveniach – zelená, čierna a piesková farba modelu Traveler. Vďaka svojej modernej konštrukcii a hmotnosti 500 g možno tieto ďalekohľady označiť ako vreckové a môžu tak byt vždy poruke. Komfort pri pozorovaní zaručuje precízna optika SWAROVSKI a veľké zorné pole (až 124 m/1 000 m). Pre užívateľov, ktorí chcú ďalekohľad používať nielen pri love, ale aj pri cestovaní, turistike, športových udalostiach a podobne sú ďalekohľady CL Companion skutočne alternatívou k „veľkým“ loveckým prístrojom.

 

Technické údaje:

 

* hodnota so zašrubovanými očnicami

**rozmery pri vzdialenosti zorníc 64mm

 

Pri objednávke v časti doplňujúce informácie je potrebné špecifikovať farbu. Pokiaľ nebude farba špecifikovaná budete nami následne kontaktovaný pre jej doplnenie !!!

 

Komentáre

  • Zdieľať:
  • facebook.com